Internet Explorer

Internet Explorer Mac için

Microsoft artık Mac için tarayıcıyı durdurdu

Mac için Internet Explorer , Microsoft'un Mac bilgisayarlarda çalışacak şekilde tasarlanmış ücretsiz bir web tarayıcısıydı. Bu sayfadan Mac için Internet Explorer'ı hala indirirken, ürünün artık Microsoft tarafından desteklenmediğini unutmayın.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Nostaljik

DEZAVANTAJLAR

  • Web sayfalarını düzgün oluşturmuyor
  • Sürekli çöküyor
  • Yavaş ve dengesiz
  • Terk edilmiş yazılım

İyi değil
1

Mac için Internet Explorer , Microsoft'un Mac bilgisayarlarda çalışacak şekilde tasarlanmış ücretsiz bir web tarayıcısıydı. Bu sayfadan Mac için Internet Explorer'ı hala indirirken, ürünün artık Microsoft tarafından desteklenmediğini unutmayın.

Mac'te artık düzgün çalışmıyor

Microsoft, 31 Aralık 2005'te Mac için Internet Explorer desteğini sonlandırdı ve daha fazla güvenlik veya performans güncelleştirmesi sağlamaz. Tarayıcı artık en modern web sayfalarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmadığından, Firefox , Chrome , Safari veya Opera'yı denemenizi tavsiye ederiz. Alternatif olarak, sadece Mac için kullanılabilen diğer tüm tarayıcılara göz atın.

Tamamen kullanılamaz - sadece nostalji için

Ancak, gerçekten kendinize yardım edemiyorsanız ve Internet Explorer nostaljik ise, bellek şeridinde bir yolculuk için denemek isteyebilirsiniz. Ancak, normal internet taraması için sizi kullanmaktan vazgeçiririz. Softonic web sitesini bile yapamadık, hatta çoğu web sitesi düzgün bir şekilde yüklenemedi. Mac için Internet Explorer inanılmaz derecede yavaş, buggy, çökmelere ve donmaya eğilimlidir ve güvenlik ayarlarından kısa bir süre sonra yetersizdir.

Geliştirme, 2005'te tamamlandığından, Mac için Internet Explorer, günümüzde sekmeler, uzantılar, kaydedilen oturumlar veya özel veri yönetimi gibi herhangi bir tarayıcıda önkoşul olarak düşünebileceğiniz en temel özellikleri bile sunmaz.

Mac için artık bir seçenek yok

Mac için Internet Explorer'ı kullanmanın kesinlikle hiçbir nedeni yoktur. Windows'dan Mac'e geçiş yaptıysanız, bunun yerine yukarıda önerilen tarayıcılardan birini deneyin.

Bu en son sürüm - sürüm 5.2.3 - güvenli kimlik doğrulaması veya proxy sunucuları ile ağ üzerinde çalışan kullanıcılar için tarayıcı uyumluluğunu artırır. Ayrıca Mac OS X için Internet Explorer 5 için en son güvenlik ve performans geliştirmelerini sağlar.

Değişiklikler

  • Bu en son sürüm - sürüm 5.2.3 - güvenli kimlik doğrulaması veya proxy sunucuları ile ağ üzerinde çalışan kullanıcılar için tarayıcı uyumluluğunu artırır. Ayrıca Mac OS X için Internet Explorer 5 için en son güvenlik ve performans geliştirmelerini sağlar.

mac için Tarayıcılar en fazla indirilenler

Internet Explorer

İndir

Internet Explorer 5.2.3 Mac için

Internet Explorer hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×